Meble Świerczyniec

Meble do kuchni, przedpokoju i sypialni

Studio meblowe BESI www.besi.pl
Zakres prac
W naszym zakresie prac znajdowało się opracowanie koncepcji, dokumentacji technicznej, produkcja oraz montaż mebli kuchennych, szafy do sypialni oraz mebli do przedpokoju.
Wykonawcy projektu
Projekt – Monika Posłuszny
Opracowanie techniczne – Włodzimierz Sitnikow
Produkcja i montaż – Marcin Aleksy, Maciej Owczarek
Termin wykonania
sierpień 2020
Materiały
Korpusy
Egger W980 biały

Elementy widoczne

Akryl Rehau 1895L Bianco
Lakier NCS S 1080-Y10R mat

Blaty
Dąb naturalny, olejowany, miniwczepy

Zawiasy Blum Clip Top i Clip Top Blumotion
Szuflady Wurth Slidebox
Kosze Peka Magic Corner
System uchwytowy Schuco
Oświetlenie Hafele LOOX

Projektowanie

Projekt mebli do dużego i przestronnego przedpokoju powinien być funkcjonalny i estetyczny. Wykończenie lakierem matowym nadaje meblom elegancki i nowoczesny wygląd, idealnie komponując się z czarnym akcentem w postaci słupka, który dodaje im charakteru. Żółte siedzisko natomiast wprowadza do wnętrza energię i radość, nadając mu oryginalny i przyjemny akcent kolorystyczny.

Projekt szafy do przedpokoju powinien być nie tylko estetyczny, ale także praktyczny. Dlatego w projekcie warto uwzględnić szafki na buty, wieszaki na ubrania oraz miejsce na klucze i drobne akcesoria. Dodatkowo, stolik lub półka przy wejściu może być doskonałym miejscem na postawienie kluczy i drobnych przedmiotów, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

Duży przedpokój daje możliwość stworzenia przestrzeni do relaksu i wypoczynku. Dlatego dodano tutaj siedzisko, na którym można odpocząć po powrocie do domu. Dodatkowe oświetlenie stworzy przyjemną atmosferę oraz optycznie powiększy przestrzeń, nadając przedpokoju nowoczesny i elegancki wygląd.

Projektowanie