Studio meblowe BESI - meble na wymiar Zabrze

Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów, projektantów i techników.
Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem zabudów meblowych najwyższej klasy.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji.

Meble kuchenne na wymiar Zabrze

Meble kuchenne są jedną z najważniejszych części każdego domu – dlatego też jako wykonawca przywiązujemy do nich szczególną uwagę. Naszą specjalizacją są zarówno nowoczesne i minimalistyczne kuchnie na zamówienie, jak i kuchnie w stylu klasycznym. Skupiamy się zawsze na realizacji pomysłów Naszych Klientów tak, żeby można było się cieszyć z gotowej kuchni przez długie lata.

Pracujemy zarówno w oparciu o swoje własne pomiary i projekty, jak i na podstawie gotowych rozwiązań przekazanych przez projektantów wnętrz.

Kompletne umeblowanie domu lub mieszkania Zabrze

Oferta kompletnego meblowania domu lub mieszkania jest przeznaczona dla Klientów szczególnie ceniących swój czas i poszukujących gotowych i kompletnych rozwiązań. Na podstawie rozmowy o stylach i upodobaniach oceniamy potrzeby Klienta – a następnie sporządzamy kompletną aranżację wnętrza, produkujemy i montujemy zabudowy meblowe oraz dostarczamy wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria. To wszystko w uprzednio ustalonym budżecie.

Żadnych niespodzianek – czysta wygoda i oszczędność czasu!

Projektowanie wnętrz Zabrze

Rozpoczynając aranżację nowego domu lub mieszkania wielu Klientów zastanawia się nad zleceniem wykonania projektu wnętrza profesjonalnemu studiu lub pracowni. Naszym zdaniem jest to bardzo słuszna strategia. Efekt uzyskany w tym przypadku jest zawsze spójny i wyważony, a nakład potrzebnej pracy i czasu ze strony Klienta jest minimalny.

Wspólnie z doświadczonymi architektami z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie wykonać kompletne projekty aranżacji zarówno pojedynczych pomieszczeń jak i kompletnych domów i mieszkań. Każdy zrealizowany z nami projekt zakłada atrakcyjne rabaty na późniejsze wykonanie zabudów meblowych.

Szafy zabudowane i garderoby Zabrze

Garderoby lub szafy zabudowane są w każdym domu niezbędne, gdyż spełniają funkcję miejsca przechowywania ubrań i obuwi wszystkich mieszkańców. Dla nas możliwość zaprojektowania i wykonania garderoby lub szafy na zamówienie jest zawsze wielkim wyzwaniem – bowiem z jednej strony chcemy zająć jak najmniej miejsca w pomieszczeniu, z drugiej zaś strony potrzebujemy jak największej pojemności.

Wyznacznikiem jakości naszej pracy jest zawsze idealny porządek, jaki panuje w mieszkaniach Naszych Klientów po zrealizowaniu zlecenia – to oznacza, że garderoby i szafy doskonale spełniają swoje zadanie.

Meble biurowe, sklepowe, do gabinetu Zabrze

Typowe systemowe meble biurowe nie zawsze spełniają swoją funkcję, dlatego też my jesteśmy tam, gdzie potrzebne są meble biurowe dopasowane do wnętrza. Recepcja hotelowa lub lada sklepowa, zabudowa gabinetu dentystycznego lub restauracji, meble do nowoczesnej kancelarii czy studia radiowego – to wszystko są miejsca, gdzie naszymi staraniami powstają rozwiązania godne uznania spełniające swoją funkcję przy zachowaniu logiki i estetyki.

Zapraszamy do nas wszystkich, dla kogo typowe katalogowe meble biurowe nie wystarczą!

Meble do sypialni i salonu Zabrze

Białe meble do sypialni? Nowoczesne łóżko z podnoszonym materacem? A może drewniany dębowy stół do salonu na nogach stalowych? Na te pytania staramy się zawsze odpowiadać w nawiązaniu do upodobań i potrzeb Naszych Klientów. Mamy tę przewagę, że wykonywaliśmy już niejednokrotnie to, o czym Klienci dopiero myślą – możemy zatem realnie ocenić plusy i minusy każdego systemu i rozwiązania.

Sądzimy, że efekt końcowy, jakość, precyzja i niezawodność przez długie lata jest tym, co w meblach najważniejsze. Dlatego też staramy się te cechy osiągać w każdej wykonywanej realizacji.

Najnowsze realizacje

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej i branżach pokrewnych. Architekci, inżynierowie i technicy pracują wspólnie nad uzyskaniem możliwie najlepszych efektów dla Naszych Klientów. Jeśli trafiamy na nowy problem do rozwiązania – traktujemy go jak nowe wyzwanie oraz sposób do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Naszym zadaniem jest uzyskanie maksymalnej estetyki, jakości i trwałości – ale bez zgubienia logiki w procesie prac projektowych i wykonawczych. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na to, jak zabudowa meblowa będzie wyglądać zaraz po zakończeniu prac – ale także (a może nawet przede wszystkim) na to, jak będzie się sprawować i prezentować za 10 czy 15 lat.

Wszyscy nasi pracownicy muszą spełniać najwyższe kryteria umiejętności i kwalifikacji, a także mieć chęć i możliwości do ciągłego doskonalenia zawodowego i opanowywania nowych technologii. Dlatego też nie jest łatwo o uzyskanie pracy u nas. To wszystko powoduje jednak, że wszyscy nasi Klienci mogą być pewni możliwie najlepszego rezultatu, jaki otrzymują w wyniku współpracy z nami.