Kuchnia Ruda Śląska

Meble kuchenne w kolorze czarnym

IMG 9078 copy
Zakres prac
Wykonanie kuchni w dekorze czarnym w połączeniu z drewnem. W naszym zakresie prac znajdowało się opracowanie koncepcji, dokumentacji technicznej, produkcja oraz montaż mebli.
Wykonawcy projektu
Projekt – Monika Posłuszny
Opracowanie techniczne – Włodzimierz Sitnikow
Produkcja i montaż – Marcin Aleksy, Maciej Owczarek, Michał Żmuda
Termin wykonania
luty 2021
Materiały
Korpusy jasne Egger U732 ST9 Szary przykurzony
Korpusy ciemne Egger U899 ST9 Czerń aksamitna
Korpusy i fronty drewniane, blat Egger H1318 ST10 Dąb dziki
naturalny
Fronty Rehau 1903L Moro

Zawiasy Blum Clip Top i Clip Top Blumotion
Uchwyty listwy korytkowe Schuco
Szuflady Wurth SlideBox

Czarny nigdy nie wychodzi z mody dlatego coraz więcej u nas realizacji w tym właśnie kolorze. W połączeniu z drewnopodobnymi elementami całość zyskuje przytulnego charakteru. Wyobrażenia Klientów od samego początku były jasno sprecyzowane – ma być nowocześnie, ale i praktycznie.

Na minimalistyczny wygląd kuchni miał wybór listew korytkowych Schuco – Peka oraz systemów tip-on umożliwiających otwarcie frontów poprzez lekkie naciśnięcie. W ten sposób otrzymaliśmy zabudowę meblową całkowicie pozbawioną jakichkolwiek uchwytów. Natomiast dwupoziomowa zabudowa kuchenna to praktyczne rozwiązanie eliminujące problem braku miejsca do przechowywania.

Punktem zwrotnym projektu była rezygnacja z tradycyjnego okapu na rzecz płyty indukcyjnej, w którą okap jest już wbudowany. Dzięki tej zmianie kuchnia nabrała lekkości, a w miejscu nad wyspą pojawiła się minimalistyczna lampa.

Urozmaiceniem kuchennej zabudowy jest witryna, która stanowi niewielką szafkę ze szklanym frontem. Uzupełniona oświetleniem cudownie podkreśla wszystkie ozdoby.
Musimy przyznać, że czarne kuchnie zajmują specjalne miejsce w naszych sercach.

Kuchnia Gliwice Las Dąbrowa
Kuchnia i salon Pilchowice