Wjazd na barek

Kuchnia – Gliwice Tokarska

Materiały

Korpus
laminat Egger szary
Fronty
laminat Egger H1599 Czokolada
Blat
laminat Egger W1000 Biały Premium
Okucia
zawiasy: Blum
szuflady: Blum Tandembox
kosz narożny: Peka LeMans
podnośniki: Blum Aventos

Montaż – czerwiec 2016

W zakresie prac
projekt, opracowanie techniczne, produkcja, montaż

Wykonawcy projektu

Projekt i opracowanie techniczne
Łukasz Bernaciak
Montaż
Włodek Sitnikow, Łukasz Bernaciak

Przebieg prac

W tej realizacji spotkaliśmy się z Klientami, którzy dokładnie znali swoje potrzeby i mieli projekt praktycznie gotowy do realizacji. Główna koncepcja zakładała utworzenie blatu w kształcie litery C oraz umieszczenie zabudowy słupkowej naprzeciw. Ciekawostką było wybranie zmywarki wolnostojącej.

02 05

Zaproponowaliśmy zwrócenie szczególnej uwagi na barek, jako że będzie to element dominujący przy danym układzie pomieszczenia. Przedstawiliśmy kilka propozycji:

Dodatkowo została przedstawiona koncepcja zmiany szafki wiszącej, żeby dostosować ją wizualnie do pozostałych elementów zabudowy. Ostateczna przedstawiona koncepcja wyglądała tak:

05 1

Bardzo ważnym elementem podczas wykonywania projektów jest sporządzenie dokumentacji wykonawczej i przedstawienie jej Klientowi do akceptacji. Na tym etapie są najczęściej wprowadzane drobne zmiany, które jednak w ostatecznym rozrachunku są bardzo istotne. W danym projekcie zmienialiśmy rozstawy półek w słupkach oraz wymiary barku. Przedstawiliśmy także warianty rozmieszczenia uchwytów w słupkach do wyboru. Dzięki temu Klienci byli pewni, że otrzymają w pełni przewidywalny i w 100% zadowalający rezultat.

Dokumentacja wykonawcza:

Proces realizacji

Efekt końcowy

Betonowa
Niebieskie kompakty