Wjazd na barek

Kuchnia – Gliwice Tokarska

Materiały

Korpus
laminat Egger szary
Fronty
laminat Egger H1599 Czokolada
Blat
laminat Egger W1000 Biały Premium
Okucia
zawiasy: Blum
szuflady: Blum Tandembox
kosz narożny: Peka LeMans
podnośniki: Blum Aventos

Montaż – czerwiec 2016

W zakresie prac
projekt, opracowanie techniczne, produkcja, montaż

Wykonawcy projektu

Projekt i opracowanie techniczne
Łukasz Bernaciak
Montaż
Włodek Sitnikow, Łukasz Bernaciak

Przebieg prac

W tej realizacji spotkaliśmy się z Klientami, którzy dokładnie znali swoje potrzeby i mieli projekt praktycznie gotowy do realizacji. Główna koncepcja zakładała utworzenie blatu w kształcie litery C oraz umieszczenie zabudowy słupkowej naprzeciw. Ciekawostką było wybranie zmywarki wolnostojącej.

Zaproponowaliśmy zwrócenie szczególnej uwagi na barek, jako że będzie to element dominujący przy danym układzie pomieszczenia. Przedstawiliśmy kilka propozycji:

Dodatkowo została przedstawiona koncepcja zmiany szafki wiszącej, żeby dostosować ją wizualnie do pozostałych elementów zabudowy. Ostateczna przedstawiona koncepcja wyglądała tak:

Bardzo ważnym elementem podczas wykonywania projektów jest sporządzenie dokumentacji wykonawczej i przedstawienie jej Klientowi do akceptacji. Na tym etapie są najczęściej wprowadzane drobne zmiany, które jednak w ostatecznym rozrachunku są bardzo istotne. W danym projekcie zmienialiśmy rozstawy półek w słupkach oraz wymiary barku. Przedstawiliśmy także warianty rozmieszczenia uchwytów w słupkach do wyboru. Dzięki temu Klienci byli pewni, że otrzymają w pełni przewidywalny i w 100% zadowalający rezultat.

Dokumentacja wykonawcza:

Proces realizacji

Efekt końcowy

Betonowa
Niebieskie kompakty